Květen 2013

Natáčení pro "Alarm für Cobra 11" s podporou z THW

30. května 2013 v 20:23 | Semir G.
Aldenhoven 30/01/2013, André Goerres
Natáčení pro "Alarm für Cobra 11" s podporou z THW

Tři skupiny THW, včetně osvětlení předmětu Herzogenrathu, pomáhali při natáčení akčního seriálu "Alarm pro Cobra 11". Vážná dopravní nehoda vlak přepravující nebezpečné dostala realistické nastavení podle osvětlení od THW.


Aldenhoven. Během noci 30. do 31. Ledna osvětlení specialista skupina THW Herzogenrathu během natáčení pro série "Alarm pro Cobra 11" byl používán. Pro vážné nehody dálnice by měla být realistická nastavení zřízena osvětlení a průzkumné práce.

Spolu s pracovní skupinou a druhým osvětlení z týmu záchranné Düren od Jülichu byl požádán, pracovní místo, Bouraná vozidla, přepravující nebezpečné zboží, osvětlené pro následné záchranné operace. Jasné a přesné směrování světla ze světelného pole přívěsu je ideální pro to, zejména proto, že mohou být rychle a bez větší námahy.

Tak staveniště, ale byl obsazen nejen supění generátory a jasná světla, pomohl THW tam jako kompars, aby život na scénu. To znamená, že nehoda byla vozík hledal, postavil další osvětlovací zařízení nebo obsazovací pobíhat - na první pohled vše vypadalo jako skutečné použití.

Pouze ti, kteří jsou o trochu déle sledoval ruch, by mohla být trochu překvapivá: stejný stánek neustále nastaven a znovu, ujeté vzdálenosti byly vždy stejné a předpokládaný spínací dědictví pracovníci neudělal nic. Stejně tak je rozhraní, které THW technika a pracuje v reálném použití a skutečný.

Zvýrazněte pro zúčastněné pracovníky byla jistě velká nehoda scéna: Pronásledován auto nemůže brzda v čase a stále pokračuje na místě nehody. Samozřejmě spolu s menším výbuchu ... a volných letových hodin pro auto. Dobrá náhrada za chladné noci.


Herbsttaffel 2013 (podzimní série na RTL.de 18. série (2013)

30. května 2013 v 20:14 | Semir G.
Na německém fóru se objevily první informace o podzimní série 18 série. Asi jich bude 6 dílů nebo i víc, do nějakých dílů se vrací Hendrik Duryn a i návrat do seriálu do pilotního filmu Mark Keller.


*Fall Out (Spád):Pilotní film 18 série- Herci který tam jsou jako Hosty: Mark Keller, Tonio Arango,Dagny Dewath
*Die Nachtreporterin (Noční reprortér/ka)- Herci který tam jsou jako Hosty: Marc Ben, Karin Hanczewski
*Vergeltung (Odplata)-Herci který tam jsou jako Hosty: Pauline Anger (Heike-Maria Schrankmann)
*Die kleine Prinzessin (Malá princezna)-Herci který tam jsou jako Hosty: Hendrik Duryn (tým 2.) a Paula Schramm
*Wilde Tiere (Divoká zvěř)- Herci který tam jsou jako Hosty: Jonas Baeck
*Aufstehnug (Vzkříšení) - Zřejmě poslední epizoda kde bude Tom Beck (ožná to nebude poslední díl s Tomem Beckem)

Zdroj z www.cobra11-fanclub.de

Tom Beck natočil 6 dílů a ještě točí dál

30. května 2013 v 19:58 | Semir G.

Podzimní epizody na rok 2013 na RTL.de:

No. v sériálu:No. v sérii:Premiéra epizody:Název:Scénář:Režie:Natočeno:
25401Podzim 2013Fall Out (Spád)???Franco Tozza2013
25502Podzim 2013Noční reportér???Heinz Dietz2013
25603Podzim 2013Odplata???Heinz Dietz2013
25704Podzim 2013Malá princezna???Nico Zavelberg2013
25805Podzim 2013Divoká zvěř???Nico Zavelberg2013
25906Podzim 2013Vzkříšení???Franco Tozza2013


Tom Beck končí na začátku Července protože mu končí jeho poslední smlouva v Action Concept.
Takže jeho fanoušci a fanouškyně budu mít celou hlavu smutku a je mi líto že odchází po 6 letech, tento herec jako KHK Ben Jäger byl dlouho u týmu Kobry 11 než jeho předchůdci.
Od půlce Července nastupuje jeho nástupce Vinzenz Kiefer jako KHK Alex Brant.
Zatim Erdogan Atalay a Tom Beck (Semir Gerkhan a Ben Jäger) natočili spolu 6 dílu z 18. podzimní řady no uvidíme jestli budou spolu ještě točit a jestli se vrátí někdy herec a zpěvák Tom Beck.

Prosim naštěvujte mého kamaráda http://k-o-b-r-a-1-1.blog.cz/

29. května 2013 v 18:51 | Semir G.
http://k-o-b-r-a-1-1.blog.cz/ prosim naštivte ho rád vás tam uvidí na jeho blogu děkuji

herci: zavřené odchody

28. května 2013 v 16:10 | Semir G.
Jméno : René Steinke
Role : Tom Kranich
Série : 4.5.6 a + pilotní film 2 týmu most smrti a 1.série
návrat 9,10 + pilotní film k 11 série ( na život a na smrt )
Důvod odchodu Reného Steinkeho :

René Steinke odešel ze seriálu dva krát. Jednou po šesté série v roce 2002, a podruhé už naposledy na začátku 11 série. Důvod prvního odchodu byla vyčerpanost, ale producenti nám ho vrátiti v roce 2005. I podruhé se rozhodl seriál opustit, ale tentokrát již bez možnosti návratu. René vydržel krásných pět sérií. Chyběl pouze jednou v jedné epizodě 10 série - slib.

První důvod odchodu Toma Kranicha :
Tom se ke konci šesté série zamiloval do krásné Eleny Krügrové, která byla zapletená do případu, který vyšetřovali. Elenu zabila bomba v autě, která byla původně nachystána pro Toma. Tom se stoho nemohl dostat , s Elenou čekali i dítě, proto se rozhodl opustit tým dálniční policie,ne ale nadlouho. Tom se objavil i ve druhém týmu a piloťáku most smrti v roku 2002.

Druhý důvod odchodu Toma Kranicha :
Tom se po dvou letech vrací aby pomstil smrt své milované lásky Eleny Krügrové, kterou zabil Leon Cirs. Tom jako jediný mohl rozeznat Mr.Blacka v případě vraždy. Již na začátku bylo jasné, že Tom se vrátí. No ne nadlouho. V pilotním filmu na život a na smrt se dal do kopy s novou sekretářkou Petrou Schubertovou. Ich vztah bohužel dlouho nevydrží. Tom je tragicky zastřelen, podobně jako jeho první láska Elena Krügrová.

Jméno : Gedeon Burkhard
Role : Chris Ritter
Série : 11 a 12 ( 2006 - 2008 )
Důvod odchodu Gedeona Burkharda :

Ze začátku to vypadalo, že Gedeonovi se sláva v Kobře 11 dobře rozvýjela. No nikdo ze začátku nečekal, že skončí tak brzy, jak jeho předchůdce René Steinke (Tom Kranich). Všichni byli stoho uneseny, že herec s komisaře rexe jde do kobry11, no bohužel, Gedeon podepsal smlouvu jen na dvě řady. Role Chrise Rittera mu nesadla natolik jako role Alexandra Brandtnera v Komisaři Rexovi. Kdyby mu tvůrci nechali stejnou dobráckou povahu, jako v Rexovi, možná by vydržel o sérii, dvě déle. Ale co už, stává se a Gedeon je tak třetí parťák, který v seriálu umírá. Alespoň jeho odchod byl jasný, ne jako při Christianu Oliverovi a Johanesovi Brandrupovi, který ze seriálu jen tak zmyzli.

Důvod odchodu Chrise Rittera :
Na konci dvanácté série v díle mezi nepřáteli to zpočátku vůbec nevypadalo na to, že by měl Chris odejít. Všechno to začalo ke konci dílu. Já sám jsem byl tehdy naprosto šokován, že Chris odchází po dvou krátkých sériích. Chris chtěl zachránit svou lásku Tanyu, ale při přestřelce s Calvusem Chris schytáva hrozivé a smrtelné rány, kterým bohužel na místě podlehl. Na Chrisovi se mi líbilo, že epizody sním byly akční, dramatické a nebylo v nich tolik vtipných scének a hlášek, jak v dnešní Kobře 11 s Tomem Beckem. Ale nadruhou stranu Tom Beck je mnohem lepší než Gedeon, což světší i sledovanost seriálu na trhu.

Jméno : Dietmar Huhn
Role : Hotte Horst Herzberger
Série : 2 - 16 ( 1998 - 2011 )
Důvod odchodu Dietmara Huhna :

Dietmar se rozhodoval o konci v seriálu již déle a bylo to pro něj jedno z nejtěžších rozhodnutí vůbec. V seriálu jsme ho vydělí prakticky skoro od začátku a na dvojku Dieter a Hotte jsme si už zvykli, ale bohužel jeho odchodem ze seriálu tato komická dvojka končí. Dietmar se rozhodl skončit pro vyčerpaný a starý na účinkování v seriálu. Proto se rozhodl definitivně skončit své účinkování bez možnosti jakéhokoliv návratu podobně jako René Stenike či Gedeon Burkhard.

Důvod odchodu Hotteho Horsta Herzbergera:

Při akci se celý tým dal do přestřelky ze Sheitanovými lidmi. Jeden z nich zamířil na Bena a nebýt Hotteho, tak by zabili Bena a ne jeho. Hotte na postřelení nečekaně umírá a ještě předtím stihne naposledy přemluvit ke svému dlouholetému příteli a kolegovi Dieterovi Bonrathovi. Ben nakonec piloťáku 72 hodin strachu dostane jeho vraha a pomstí tak jeho smrt.


Video : Hotteho smrt ( pilotní film 72 hodin srachu ) ZDE

Jméno : Oliver Pocher
Role : Teoretik na spiknutí - Oliver Sturm /Sturmi
Pilotní filmy 14,15,16 a 17 série (rok 2009 až 2012)
Důvod odchodu Olivera Pochera :

Herec Oliver Pocher je bavič a komik a proto byla jeho úloha v Kobře pouze dočasná


Důvod odchodu Sturmiho :
Sturmi umřel opravdu zbytečně. Podezřelým s jeho vraždy v piloťáku Anděl smrti byl jeho přítel Max Berger, Nakonec to však nebyl on. Nebýt jeho smrti Semir a Ben by se asi dohromady už nedali, protože Semir byl přeložení do LKA a Ben měl novou partnerku.

Zdroj z gogokobra11.blog.cz

herci : otevřené odchody

28. května 2013 v 15:57 | Semir G.
Jméno : Johanes Brandrup
Role : Frank Stolte
Série : 1 série - 1996 ( 8 dílu a pilotní film Bomby na 92 km )

Důvod odchodu Johanesa Brandrupa :

Johanes chtěl vyzkoušet i jiné role než v Kobře 11. To se mu i podařilo. Objevil se v mnoha romantických telenovel a seriálech. V Kobře skončil, protože byl s toho unavený, kromě kobry 11 nic nestíhal. Vté době nebyly takové vymoženosti jako jsou dnes. Kobra 11 je dnes o poznání akčnější a rychlejší. Na začátku se točilo ručně a herci museli trávit více času při natáčení, dnes hercem natáčení zabere polovina času, vše se upravuje na počítačích.

Důvod odchodu Franka Stolteho v seriály :
Jak skončil vlastně Frank Stolte nikdo neví, ani neumřel, ani neodešel, prostě ho jen tak stopli. Poslední díl sním má název konečná pro všechny. Od druhé série ho nahradil Mark Keller (André Fux) a od této série se na Franka úplně zapomnělo.

Jméno : Mark Keller
Role : André Fux
Série : 2 a 3 - 1997-1999 + 2013

Důvod odchodu Marka Kellera :

Mark odešel z kobry 11 pro hudební kariéru. Jak jsme ho viděli v druhé sérii zpívat ze skupinou Scooter skladbu s názvem Abracadabra (Smrtící sláva) tak nám bylo jasné, že se Mark bude rozhodovat mezi seriálem a hudbou. Rozhodl se pro hudbu.

Důvod odchodu Andrého Fuxe :

Andrého zabili na konci třetí série ve dvou dílech na pokračování. Smrt chlapce; Osamělé vítězství. V tom druhém to ke konci vypadalo nadějně. Semir Andrého na Mallorce našel, ale na konci případu André nečekaně umírá. Zabil ho Carlos Berger, kterému na začátku případu zabili syna Alexandra. Vražda syna byl důvod, proč se Semir a André vydali na svůj společní a poslední případ na Mallorcu. Ale André není mrtvej vrací se so pilotního filmu Fall Out (2013) kde se má vysvětlit jak vlastně pžežil a pak zase odchází.

Jméno : Christian Oliver
Role : Jan Richter
Série : 7 a 8 ( 2003 - 2004 )
Důvod odchodu Christiana Olivera :

Christian se rozhodl po dvou sériích ukončit své účinkování v seriálu, protože dotal jiné nabídky, které ho zaujaly asi více, než kobra 11. Moc se mu ale nedaří. V seriály měl rozhodně větší slávu a popularitu jako dnes.

Důvod odchodu Jana Richtera :
Nikdo neví jak Jan vlastně skončil. Ani neodešel, ani nezemřel. Podobně jako první parťák Frank Stolte i jeho stopli. Jana zmínil Semir ještě v návratu a pak už vůbec. Ani se sním nerozloučili. Velkolepej příchod no mizerný odchod! I tak by se dala charakterizovat role Jana Richtera. A proč vlastně odešel? Důvodem je nešťastná láska s Indirou, kterou prožil v dílu Extrém. Tento díl TV nova roky přehazuje, ale v skutečnosti má být posledním dílem 8 série. Tv nova však vždy dá poslední díl Kdo seje vítr, proto Jan a jeho odchod nikdy nedávál smysl.

Jméno : Charlotte Schwab
Role : Anna Engelhardtová
Série : 2 - 13 ( 1997 - 2008 )

Nejoblíbenější šéfová vydržela v seriálu úctyhodných téměř 12 řad. Ve druhé byla necelou, objevila se až někde v čtvrtině druhé série a vydržela do 13 série a dílu Zrada, kde nečekaně odešla. Ještě se stihla seznámit s poledním Semirovým parťákem Benem Jägerem (Tom Beck). Od dílu okno ji nahradila mladičká Kim Krügerová (Katja Woywood).

Důvod odchodu Charlotte Schwab :


Herečka byla již po tolika letech unavená, a sama se rozhodla odejít ze seriálu. Chtěla svůj volný čas věnovat hlavně své rodině. Fanoušci seriálu nebyly zrovna nadšený, ale na novou šéfku Kim Krügerovou si už určitě zvykli, protože tam je už skoro šest série. Katja je mladá, krásná a talentovaná herečka, která by to mohla dotáhnout v seriálu alespoň tolik jako Charlotte.

Důvod odchodu Anny Engelhardtové :
Na začátku dílu zrada nikdo netušil, že ke konci tak nečekaně odejde z dálniční policie. A co se vlastně stalo? Na začátku epizody se jí bývalí žák Max Degenbach tragicky zabil. Anna se rozhodně jít za bývalým ředitelem Meyerem. Ten je však do všeho zapleten. Semir a Ben zjistí, že v tom má prsti právě Meyer. Anna sním začne flirtovat, ale netuší, že je zatím všem on. Když to zjistí, ke konci případu Anna už nedokáže dále pokračovat, a tak se bohužel již nevrací na stanici, ale rovnou s pohřbu Maxe odchází s týmu dálniční policie.

Zdroj z gogokobra11.blog.cznatáčení v Kolíně - 19.5.2013

27. května 2013 v 21:50 | Semir G.
obrázky s natáčení v Kolíně - 19.5.2013

Zdroj z Facebook /Erdogan Atalay ( Italian Fanpage)

Jaky bude vysílání Kobry 11 v budoucnu???

27. května 2013 v 21:26 | Semir G.
Jak už víme Kobra 11 v ČR a SK je posunutá o jednu řadu, a začlo to od 13. řady.Jak to bude s číslováním 17, 18, 19, 20, 21 a 22 série u nás a v SK (to nikdo neví)??? Tady je to tak nějak očíslované jak by to mnělo vypadat ale TV Fanda si ůže změnit názvy zase tak pozor!!!
PŘEHLED:::
15 série podle České televize Fanda :

15.série (2009/2010) (vysílání v roce 2013 na jaře)
1. Kóma
2.Kybernetická bouře
3.Zatmění
4.Beze stopy
5.Operace Tygr
6.Atentát 1/2
7.Atentát 2/2
8.Pro život přítele
9.Kontrolor
10.Poslední den
11.Turbo & Tacho
12.Auto budoucnosti
13.Napadení
15 série podle Německé televizi RTL :
15.série (2010) (na jaře 2011 vysíláno)
1.Atentát 1 a 2 část
2.Pro život přítele
3.Kontrolor
4.Poslední den
5.Turbo & Tacho
6.Auto budoucnosti
7.Napadení
8.Pochybná banka
9.Mrtvý bratr
10.Výše, rychleji, dále!
11.A...akce!
12.V palební čáře
13.Druhý život
16 série podle České televize Fanda :
16.série (2010/2011) (na jaře 2013 vysíláno)
1.Pochybná Banka
2.Mrtvý bratr
3.Na mušce
4.A akce!
5.Druhý život
6.Výše, rychleji, dále
7.72 hodin strachu 1/2
8.72 hodin strachu 2/2
9.Závod s časem
10.Přío do srdce
11.Turbo & Tacho znovu zasahují
12.V módě
13.Rodinné záležitosti
14.S miminem v náručí
15.Ať žije Kolín
16 série podle Německé televizi RTL :
16.série (2011) (na podzim 2011 vysíláno)
1.72 hodin strachu 1 a 2 část
2.Závod s časem
3.Ve středu srdce
4.Turbo & Tacho znovu zasahují
5.V módě
6.Rodinné záležitosti
7.Dětský poplach
8.Viva Colonia
9.Spiknutí
10.Nadzvukový
11.Bývalý
12.Psí dny
13.Provokatérka
14.Pronásledováni
15.Zlomená
16.Hadí doupě
17 série podle TV Fanda
17.série (2011/2012) (od 20.8.2013 vysíláno)
01.Spiknutí
02. Nadzvukový
03. Bývalý
04. Psí dny
05. Provokatérka
06. Pronásledováni
07. Zlomená
08. Hadí doupě
09. Anděl smrti- pilotní film 1 část
10.Anděl smrti- pilotní film 2 část
11. Bez svědomí
12. Operace Hiob
13. Objednaná, unesená, dodaná
14. Chamtivost
17 série podle Německé televizi RTL :
17.série (2012) (vysíláno na podzim 2012) a (vysíláno na jaře 2013)
01. Anděl smrti- pilotní film
02. Bez svědomí
03. Operace Hiob
04. Objednaná, unesena, dodána
05. Chamtivost
06. Sólový výstup
07. Mentalista
08. Ukradená láska
09. Venkovan
10. Kocovina
11. Dívka opatrovníci
12. Přátelé pro život
13. Vypnutí
14. Peníze vládní světem
15. Smrtící výběr
18 série na TV Fanda (bude se vysílat na jaře 2014) :
18.série (2012/2013)
01. Sólový výstup
02. Mentalista
03. Ukradená láska
04. Venkovan
05. Kocovina
06. Dívka opatrovnice
07. Přátelé pro život
08. Vypnutí
09. Peníze vládnou světem
10. Smrtící výběr
18 série na RTL :
01. Fall out - pilotní film podzim 2013 na RTL + poslední díly s Tomem Beckem
19 série podle TV Fanda :
01. Pilotní film Fall Out + poslední epizody s Tomem Beckem - podzim 2014 na RTL
19 série podle RTL :
Jaro 2014 a nový partner Vinzenz Kiefer - Alex Brandt
20 série podle TV Fanda :
První díly s novým partnerem Vinzeznem Kaiferem- Alexem Brantnerem na jaře 2015
20 série podle RTL :
rok 2015 na jaře 2015
21. série podle TV Fanda :
20. série na podzim 2015
No uvidíme jestli to takle víde nebo ne
nějaké články z gogokobra11.blog.cz

Náštěvnost za týden 20.5.-26.5.2013

27. května 2013 v 20:32 | Semir G.
Navstevnost za minuly tyden (20.5. 2013 - 26.5. 2013) je:
Pondeli: 49
Utery: 67
Streda: 65
Ctvrtek: 60
Patek: 60
Sobota: 81
Nedele: 60

Celkem: 442

Mockrát vám děkuji a budu se snažit dál